afrikadaki solaryumcu

mahlasından anlaşıldığı kadarıyla işleri kesat giden bir çaylak.* hoş gelmiş, sefalar getirmiş...
|
sinekli bakkal olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yazar olması kuvvetle muhtemel. vazgeç evlat yol yakınken diyelim ve hoş gelmişsini eksik etmeyelim.
nicki çok hoşuma gitti. kendisine hoş geldin demekten başka bir şey demek düşmez şuanlık. tanımlarına falan bakmadım neyse yine çok uzattım.
müslüman mahallesinde p.zevenklik yapan adam bile afrika'da solaryumcu olandan daha fazla kazanır.

yeni yazar.
|
dünya sözlük dilimiz damağımıza yapıştı 2016 ramazan iftarı zirvesi nin sürpriz konuğu. küçük hüsamettin'i. iftardan çok sonra geldi.

ifşa ettin beni diye içerledi epey ama sizleri çok sevmiş. şimdi sırada erkek kardeşimi bulmak var. kimbilir o hangi zirvede arkana bak abi diye yazacak whatsaptan.

fame olacam diyordun al fame sin. facebook'ta fame olmak isteyen gelsin demek yerine buralarda bir şeyler karala bakalım. *derin bilgileriyle zirveye güneş gibi doğan her sözü bir tecrübeyi yansitan üstad. yaş sormadım ayıp olur diye ama kudretle ağarmış karizma sakalı sormadan cevapladı. eyvallah abi tanıştığıma memnun oldum.
sözlüğün en genç, gelecek vaadeden yazarı.
hocam mahlas çok iyi. bu yaşta bu zeka nasıl oluyor diyecektim ki yolcu 819'un yeğeniymiş. durum böyle olunca şaşırmadık tabi.
memnun olduk hocam. saygılar.
yolcu 819'un ifşa etmesinden sonra sizleri daha çok sevmeye başladım. sözlüğün en genç insanıyım nerdeyse. :)
işler kesat olduğu için herkese "seni seviyorum" mesajı vererek "cnm yha :((" duygusallığına itiyor insanları.
şark kurnazı..
forumsal tanımlar konusunda dikkatli olmalı. yönetici abilerinin mesajlarını okumalı ve ona göre çeki düzen vermeli tanımlarına.

*

valla helal olsun bildiğim herkesten önce başlamış yazmaya. bi yandan da hacı gençliğini heba etme 20'nde gelirsin diyesim geliyor ama bilmiyorum.
afrika daki solaryumcunun afrikaya katkısı neyse yazarın sözlüğe katkısı odur. bence yaptığı yanlıştan dönmeli ve tekrardan uzun zamandır ortalıkta görünmeyen yazar olmalıdır. teşekkürler.
bana sözlüğe ara vermemesi gereken yazardır dedikten sonra kendisi ara vermiş yazardır. dediği kadarıyla dönmüş. umarım güzel bir şekilds devam eder.
merhaba afrika'daki solaryumcu tabi afrika da işler kesat döndün dolaştın yine kürkçü dükkanı.
hoş geldin. hoş geldin.
ilginç bir nicke sahip yazar kardeşimiz. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
biraz exporler gibi oldum ama bana anlıyomusun vakası yarattı demiş. benim bu ruh halimde var. anlıyomusun.
( #5737522 ) karşim yakışıyor mu dünya sözlük yazarına hile açmak. karşı taraf açsa bile report edeceksin, sabredeceksin icabında ben böyle düzenin deyip quit atacaksın ama kat'â hile açmak yoooook.*
iyi yere tezgah açmayan muhtemelen de dükkanı kapatacak olan solaryumcudur.

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.