bu başlık da kadın ve kız ifadelerini içerdiğine göre başlık sahibinin kendi kendine laf atmasına sebep iddia.
|
kadınları bir insandan öte bir obje olarak gören zihniyetlerin bu tutumunu daha rahat sergileyebilmeleri için oluşturulmuş bir ayrımdır.
sözlük ortamını çok ciddiye alanların takıldığı başlıklardır. yahu adam veya kadın burada her dakika despot bir okul müdürü edasıyla oturmaz. arada sırada geyik yapar. ne yani sırf bir başlık açtı diye hemen sosyal statüsü değişti mi? hemen boş beleş bir adam veya kadın mı oldu? buna bu kadar kafa yormak bile saçmalık. herkes bir zaman gelir ve o an o tür başlıklar açabilir. sözlüğe girip iki geyik yapayım moralim düzelsin de diyebilir. bu kimseyi boş beleş biri yapmaz. ve ne derler bilirsiniz. bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
iki tane film seyredip yanına 3 dizi ekleyip vikipedi'den alıntı yaparak yazı yazanların kendisini dopdolu hissetmesi sonucunda ortaya çıkmış tespit. ironi olduğundan şüpheliyim lakin orasına takılmadan şöyle bir şey söylemek istiyorum.

şu dünyada görüp görebileceğiniz en güzel şey güzel bir kadındır. ne araba ne para ne at ne silah ne de kendiliğinden kapanan klozet kapağıdır.

ha abazanlık ayrı bir mevzu ama güzel kadın kadar konuşulmaya değer başka bir şey de görmüyorum. gerçi siz ne anlarsınız ? anlayamazsınız. bekarız lan biz. *
|
bu da çelişkili bir başlık ama esasta doğru...

yine sol şerit dolmuş... hayır bir de hep erkekler yazıyor...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.