kudüs tv

suriye nin son ahvali üzerine boykot edilmesi gereken mallardan.
duyduğumuza göre islami camiada yakında klonlanacak olan internet televizyonu imiş. ihl sözlük televizyon kuracak filan diyorlar ama doğru olduğunu düşünmüyorum. kuracak olsalar haberimiz olurdu. *
|
gazze, filistin, kudüs mantalitesi taşıyan kanal.

çizgi filmleri bile koşullandırma içeriyor. sanki çok matah. değil mi? bu yaşta iyi beyin yıkıyorsunuz. sonra vay gazze, vay kudüs diye meydanlara çıkıyorsunuz. az biraz şu atın gözlüklerinizi. eksen eksikliğinde kaybolmayın.

mücahit olmak isteyenler 20 saat izleyip gaza geldikten sonra beytullahim'e doğru çıkabilir. gaza getiren bir ton müzik ve diğer aşırı dinci paylaşımları mevcut.

o değil de, bunlar da diğer sözde muhafazakar kanallar gibi kapitalist reklamlar alırlarsa, o zaman vay hallerine.

abd'yi sevmiyoruz, tu kaka...

ama n'olcak her gün eti, coca cola, sizin o lanet yağdırdığınız ülkelerin ürünlerini koyuyorsunuz reklamlarınıza; o zaman karşımıza geçip biz gazze'nin yanındayız demeyin, komik oluyorsunuz...

buna paradoks diyorlar...
sözde muhafazekar kanallar gibi kapitalist reklamlar yayınlamayan, her gün eti, coco cola gibi firmaların reklamlarını yayınlamayan internet üzerinden yayın yapan tv kanalı
|
iran tarafından türkiye'ye atılmış atom bombasıdır. izleyenler fiziken değil fikren eriyor.
geçen günlerde denk geldiğim ve hizbullah lideri hasan nasrallah'ın konuşmasını yayınlayan tv kanalı. biraz dinleme fırsatı buldum ve dikkatimi çeken, türkiye nin suriye ye girmesine izin vermeyeceğiz cümlesi. birkaç ülke daha saydı benim aklımda türkiye kalmış.
terör örgütü propagandası iddiasıyla kapısına kilit vurulmuş. ohal mührünü yemiş.

ışid in şii versiyonu ola haşdi şabi şii örgütünün reklamını yapmıştı. hatta bu çok tepki toplamıştı.

ilginç uzun zaman sonra ilk defa " irancı" tayfaya müdahale yapıldı. bunu da bir işaret sayabiliriz.
kudüs tv onurumuzdur.
israil ehli sünnet. abd vel cemaat. ab rusya ve çin ise tarikat arkadaşları.
iran ise kafir ovv yeaa.
|
haşdi şabi ile ilgili geçtiği bir satırlık alt yazı bahane edilerek mezhepçi, mutaassıp bir takım müslüman geçinen vandalların sosyal medya sayfalarında gündem yapıp linç kültürlerini harekete geçirerek şikayet edilmesiyle kapatılmıştı.

yasağı kalkmış, yayına başlamış diye duydum. internet sitelerine baktım, ''hazırlanıyor'' diyor.

nureddin şirin'dir yöneticisi. bunlar gibi bugün muhafazakarlık rüzgarına kapılıp ışığa üşüşen, nemelanmaya çalışanlardan değil, rejimin zorba zamanlarında bu davanın çilesini çekmiş, 8 yıl hüküm giyip 6 yıl yatmış birisidir. iktidara yanaşıp gemisini yüzdürmeye çalışmadığına çok sevindim çünkü islami camiada böylesi adam çok çok az kaldı.

http://velfecr.com da kapalı. sosyal medyada da aktif göremiyoruz. inşallah kudüs tv bari yayınını sürdürür.
galiba terkrar açılmış olan kanal. benim tv'de kapandığı yerde bir siyah ekran vardı ama şu an kudüs tv logosu ile aynı çizgiden yayın yapan br kanal var.
|
kanal d'nin veya atv'nin kapanmadığı yada ceza almadığı bir dönemde, ambargo yemiş kanal.

vay be ne günlerde gördük. hoşgeldin güzel tv.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.