kurt binici

hoşbulmayı umuyoruz. zira henüz yeniyiz. teşekkür ederim bulbasaur.
yeni mesaidaşınız. ona artılar verin.
buhavadagidilmez takma adlı yazarın ne demek istediğini anlayamamıştır. kendisine bilmeden bir şey mi söyledim? yetkili birisi misiniz? farketmez , nice güzel günlere.
hava olmasaydı iyi gidilirdi aslında.
hoşgeldin kardeşim.
umarım keyifli vakit geçirirsin.
hoşbuldum aziz cdj. teşekkür ederim. hep beraber kardeşim her beraber. tek başına keyif olmuyor.
#1150995 ilk günden kırdıysak kalbinizi af ola. sözlükte bir kaç güne aslında sadece sizi kastetmediğimi kendiniz fark edeceksiniz zaten. hoş gelmişsiniz. tanımınız bol olsun.
estağfirullah. tatlı dile dayanamam. siz de beni affedin. tatlı dilli insanları çok severim. nezaket baştacımdır; teşekkürler.
o tan tik kullanıcı adlı yazara güzel üslubundan dolayı teşekkür etmiş yeni yazarınız.
acaba bir kurtturda bir şeye biniyordur yoksa başka birşeydir de kurda mı biniyordur gararumon mudur oğuz kağan mıdır belirsiz olan yazar.
acilen format hakkında bilgilendirilmesi gereken yazar.modlar canlarım her şeyi ben mi söylüyüm.tamam derviche buraları bize emanet etti ama sizde bi işin ucundan tutun artık.tey allam yaa.
format derken?
yeni yazar olmuştur. hoşgeldinleri cevapsız bırakmak istemiyorum. zira nezaket baştacımdır dedik.
hatırlatma için teşekkür eden yazar. bir kural ihlali yaptığımı sanmıyorum ama dikkat ederim.
23/04/2014 tarihi şahsı için ne ifade ediyor bilmiyorum ama sözlük için büyük kayıp.

hadi yazar alıyorsun da bunu niye aldın.
küpe takan erkekleri eleştirdiği için tarifedilemezmallıkhissi nickli yazar tarafından ağır eleştiriye uğramış. oysa sevdiğim bir arkadaşsın. :)
görüyorum ki rivayetler ile din oluşturanların saldırılarına maruz kalmış, Allah yardımcısı olsun.

görmek istemeyene göstermek zor.
|
Allahu teala ona, bana, cümlemize hidayet nasip etsin dediğim yazar..
|
buhari, tirmizi, nesai, ahmed bin hanbel'in rivayet ettiği bir hadise uydurma diyecek kadar cüretkar yazar. eğer ki haklıysa -ki bu milyonda bir ihtimal bile değil- yukardaki allame hadis uydurmuş oluyor. ama o hadis uydurma değil de gerçekse -ki öyle- bu allamenin hepsine iftira etmiş oluyor, hem de büyük iftira. bu kadar büyük vebalin altına ne kadar da kolay giriyor.
kurt süren kişi.
|
yaptığı 2500 civarı evlilik görüşmeleriyle sözlüğün ve dahi balkanların en garip bekarı ilan edilmesi gereken yazar. ne arar la o kadar kız memlekette. tabi bizi engin tecrübelerinden mahrum etmeyen yazar.
|
abi bu sözlükte merak ettiğim tek kişisin diyebilirim.hacı anıların beni bitiriyor ve bu kadar evlilik görüşmesi yapıp bu kadar bekar olanı varmıdır?son derece bekarsın.*bayanları kendilierinden daha iyi tanır bir hale gelmiş...
|
belki de tanıdığınız biriyimdir. doğrudur; çok bekarımdır; olmadı, çok istedim olmadı. 16 yaşlarımda evleneyim de evden ayrılayım diyordum inanın. yaş kaç sormayın.
sözlüğe selam eden kişi. *
pyd'li gormus ışid militanı gibi sinirlendiriyor beni... burada bogaz kesme isareti var. hazır ol delikanlı. *
|
(bkz: #1378184)abi sen kanlı canlı örneksin.allah dünyaya dair olan bir şeyi ''hırsla'' isteyene vermiyor arkadaş.verse de burnundan geliyor...sebeplere başvur sonra tevekkül et.işi oluruna bırak dimi hacım dediğim yazar?
|
#1380989">#1380989

başlık altına yazılan tanımları kişisel algılayan yazar.

haddim değil belki, yazayım dedim, belki faydası olur.
|
çok değerli bir yazar. tanımlarıyla fark yaratıyor, herkesin yazacağı türden şeyler yazmıyor.*
|
( #1392229 )

38 yasinda olsa, 18 yasindan beri evlilik gorusmesi yapiyor olsa, bir yilda 125 gorusme yapiyor demektir. ay basina ortalama 10,4 kiz duser. haftada 2,6 gorusme yapmis yani.

(bkz: issizlik)*
2500 gorüşmede 10 kız tamam dese 3000 de doğru orantıdan 12 olur e iyii e iyii.
|
2'si cumartesi pazar da 0.6'sı ne zaman ? değil mi ama ?

görüşme dediğin nedir ki ? (aklıma geldi şimdi, gelmişken yazayım) bir tanesi 2.30 saat sürmüştü. inanın, lütfen! içeriden sesler yükselmeye başlayınca kestik. kız çok gevezeydi. benim gibi suskun bir adam 2.30 saat nasıl konuşmuş hayretlerdeyim şimdi. ama o iş bile olmadı biliyor musunuz ? ama genelde pek uzun olmaz.
bu hesap 2500 üzerinden mi ? ahah.

değerli vaktinizi böyle bir hesaplamaya ayırdığınız için teşekkür ederim.
> teşekkür eden kişi.

he, işsiz değilim. *
( #1392229 ) tanımıyla, ilk buluşmalı kız başlıklarının kendisine ait olduğu zannı oluşmuştur.
|
2501'inci görüşmesinin hakkında hayırlara vesile olması için dua ettiğimiz yazar. şu mübarek günler hürmetine artık güzel bir evlilik yapar umarım.
|
abi en kötü bulamadın eş çevreden, esra erola falan çıkarsan özelliklerinde cogitoda yazar diye ekle en azından reklam reklamdır bak.*
|
wolfriders lotr'den mi? yoksa ben çok fazla mı orta dünyada kaldım.
|
nickimi anan herkese teşekkür eden kardeşiniz. eywallah sağolun.

***

şöyle bir tanımı silinmiş kişi ayrıca;

--! spoiler !--

başlık: muhafazakar gençlerin genel özellikleri
muhafazakar: bilinçli, derin bir islami bilgi ve yaşantıya sahip olmayan, aileden ve çevreden gelen bir dindarlık. (akp'li olmak, şallı olmak vb. sayılabilir.)

açık saçık kızlarla gezip türbanlı birisiyle evlenmek. en belirgini bu bence. bir diğer ifade ile, birileri ile gezip tozmak aşk yaşamak ama annesinin bulduğu kızla evlenmek.moderator: derin millet (dürt)
sebep: iftira niteliğinde karalama ve itham
(sil) - (düzenle)

--! spoiler !--

bu tanımın silinmesine binaen şöyle bir tanım yazmış o da silinmiş;

--! spoiler !--

başlık: derin millet
bugün çöp kutusunda bir tanımımın altında nickini gördüğüm eleman.

--! spoiler !--

başlık: muhafazakar gençlerin genel özellikleri
muhafazakar: bilinçli, derin bir islami bilgi ve yaşantıya sahip olmayan, aileden ve çevreden gelen bir dindarlık. (akp'li olmak, şallı olmak vb. sayılabilir.)

açık saçık kızlarla gezip türbanlı birisiyle evlenmek. en belirgini bu bence. bir diğer ifade ile, birileri ile gezip tozmak aşk yaşamak ama annesinin bulduğu kızla evlenmek.moderator: derin millet (dürt)
sebep: iftira niteliğinde karalama ve itham
(sil) - (düzenle)

--! spoiler !--

silme sebebi: iftira niteliğinde karalama ve itham

neresi iftira onun ? dibine kadar doğru. bir de, ''iftira niteliğinde karalama ve itham'' ; herkes bir sebep uydurup tanım silebiliyor herhalde ?

bu gibi saçmalıklarınız insanları buradan soğutuyor.

moderator: derin millet (dürt)
(sil) - (düzenle)

--! spoiler !--

bak orada diyor ki derin millet başlığı altında, ''bugün çöp kutusunda bir tanımımın altında nickini gördüğüm eleman.
bu bir legal tanımdır. sabahtan akşama sözlükte vaaz verip azıcık kendisine eleştiri gelince tahammül edemeyip nefsi davranan kişi; yaptığın haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik. legal tanımımı keyfe keder silmişsin. işte muhafazakar gençliğin en büyük sorunu da bu. *
silindiği tanımına eşdeğer onlarca tanım var bu sözlükte. hem de sadece muhafazakarlar değil, kemalistler ve diğer muhalifler hakkında da olan entryler bunlar. muhafazakarlık kavramının müslümanlık kavramıyla karıştırılmasına kurban gitmiş gibi. hata düzeltilmeli.
silinen entrynde muhafazakarları genelleyen unsurlar barındırıldığı için silinmiş.ama muhafazakarları genellemek için türkiyede ki muhafazakarların büyük bir çoğunluğunu incelemiş ondan da önemlisi muhafazakar nedir ve nasıl olunur şuurunda olan insanlara baktıktan sonra düşünceler belirtilmelidir.yoksa kafada şalıyla,elinde tesbihiyle herkesi muhafazakar sınıfına koyarsak diğerlerine adaletsizlik olur.bunu neden yazıyorum,kafana taktığın belli ondan bir yardım etme fikriyle tutuşan bünyemden çıkan düşüncelerin harflere bürünmüş hali.bu kadar iyi bir adamım hacım dediğim yazar...
|
(#1396762) abi gene gol değil bu başlikta da seni everemicez**
|
akşam akşam kafayı kadın erkek ilişkilerine sarmış yazar.

hocam bırak evlenmesin kimse ya da bırak kim kiminle istiyorsa evlensin.
uğraşma milletle.
*

(bkz: sözlükte kız sanılmak)

harbiden böyleymiş. kim nasıl kız sanıyor bilemiyorum ama; hiç mi okumadınız beni ? adım kadına çıkacak kısmetimi kapatacaksınız lan yoksa bi' şey değil.
kız yazar umutları taşıyanların bir umudunu solduran yazar.
|
ikidir denk geliyorum ve anladım ki, bu adam bekarlıktan sıkılmış. ancak sadece bunu dillendirmekle olmaz.
çalışıyor mu, ssk var mı, primi kaçtan yattı, emekli maaşın ortalama ne kadar olacak, kaç yaşında emekli olacaksın, genetik yapında kanser şeker anemi gibi hastalıklar var mı, saçları tek yıkamada kaç tel dökülüyor, zeytinyağı mı yoksa tereyağı mı tercih eder, bugün arkadaşları halı sahaya çağırsa hangi pozisyonda oynar, yoksa çağırmazlar mı vb sorulara cevap yazar nitelikte şeyler yazması gerekir.
yoksa yok yani, evde kalır bence.
subzero nickli arkadaşa teşekkür eden yazarınız.

bir erkek bu kadar şey düşünüp yazıyorsa kızlar neler düşünmez? beklemez ?

boşver arkadaş ya, vazgeçeyim ben iyisimi. aklıma gelirse kendimi tek kelimeyle özetlerim.

cevaplarını yazardım yine de reklam yapıyor derler. derdimizi yazıyoruz normalde.
sözlüğün esra erol formatından kurtulması için acilen evlendirmemiz gereken yazar.
espiri kaldıran şakadan anlayan bir yazar. yoksa bu yazar üstünden yapilan şakaların yarisını baska bir yazara yapsak küstüm ben oynamıyorum diye atarlardan atar beğenirdi.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.