meçhul asker

sözlüğümüz yazarıdır. hoşgelmiştir. kendisini seviyoruz.

tanımlarını okumaktan keyif duyacağız.
|
cogito sözlük ailesi olarak kendisiyle sevişiyoruz.

(bkz: sevişmek)

(#868818)
|
bu gece çok eğlenen yazar.

bazı gerizekalılar onu çok eğlendirdi.
sözlükte ilk ısındıgım yazardır daha ayrıntılı tanışırız inşallah.
beni ehilediğini itiraf eden ve affa mazhar olmuş yazardır.
bu itiraf hem kendini kurtarmasına vesile olmuş hem de beni çok zahmetlerden kurtarmıştır.
yok ipini tespit et, yok adresini al. bir sürü zahmet olacaktı bana.
Allah razı olsun kardeşim.
(#950986) insanları boş hayallerle kandıran bir şarlatan...

artılarınızı geri alabilirsiniz izin veriyorum!!!
şehitler tepesi boş değil,
biri var bekliyor.
ve bir göğüs, nefes almak için;
rüzgâr bekliyor.
türbesi yakışmış bu kutlu tepeye;
yattığı toprak belli,
tuttuğu bayrak belli,
kim demiş meçhul asker diye?
aralarında en fazla 25 yaş fark olan kişiler için " aralarında en az 2 nesil fark var" diyebilmiş neslin ne anlama geldiğini bilmeyen yazarımsı kişi. bu tanımıda anlamamış olma ihtimali yüksek.
ilginç bir şahsiyet.. sözlüğün bir köşesinde pusuya yatmış herkes hakkında ahkam kesiyor.. kendi mesleğini yapan nadir insanlardan biri herhalde meçhul...
|
muhabbeti olsun olmasın, herkes hakkında nick altı girmesiyle tanınan sözlük karakteri.
|
kendisi ikizimdir. hem de siyam ikizim. gerçi kendisini daha tanımadım bile. ortak noktamızı bulup sözlüğe açıklayan (bkz: hayalientry) ye hayallerindeki uçukluk için teşekkür ediyorum. ( #993062 )

ikizim, boşver uğraşma lütfen. nick altı savaşları hoş olmuyor. sonunun nereye vardığını diğer sözlüklerde görüyoruz.
|
bana sevimsiz gelen bir yazardır. laf sokarak irtifa kazanmaya çalışan pervanesi kırık tayyare olmaya çalışmaktadır. not: bu şahsî görüşümdür, nickaltı savaşı falan değildir.
|
gayri meçhul askerdir.
|
anıtı da vardır kimi yerlerde. biri de çanakkale' dedir. ruhu şâd olsun.
edirnekapı şehitliğinde mehmet akif ersoy'un kabrinin arka tarafında ki polis şehitliğinde de bir kabri vardır. 1970 yılında tünel çalışması sırasında, naaşı bozulmamış bir şekilde asker kıyafetleriyle bulunmuş, bulunduğu yere defnedilmiştir.
jellycama sen ramazan ercan ın fake nickisin demiş. güya elinde belge falan da varmış. belgeye gerek yok itiraf ediyorum, o kız benim. emekli bir subay da değilim, ev kadınıyım. haberkalem de de sahte bir erkek resmi var, öyle yazıyorum. asıl adım ise kezban hatemi dir. müddei isbatla mükelleftir, suizan sahibine aittir vecizemle bitiriyorum.
|
sözlükteki rahatsızlar gidene kadar yazmaya devam edecektir. gittikten sonra da yine yazmaya devam edecektir Allah'ın izniyle...çünkü seviyor ve inanıyor bu sözlüğe zor günlerde yalnız bırakmak istemiyor.
aslolan sozluktur diyen.. kişilere endeksli yazmayan mantıklı yazarımız.

o giderse ben de giderim demiyor en azından.. *
tanımlarım kalsın hesabımı silin...bir yazarla ip numaram birebir eşleşiyormuş gerek yöneticiyle gerekse o yazarla görüşmelerim hiç hoşuma gitmedi tatmin edici bir cevap alamadım. kısacası güven vermiyor burası bana...hakkım helaldir, Allah'a emanet olun. arada bir yazar olarak değil okur olarak gelirim.*
gitme diyeceğim yazar. yapma gözüm böyle şakalar. ufak hesapların adamı değilsin sen. inşallah sorun çözülür.
|
kimin fakeinin kimin cebinde olduğu ve kimlerin ne hesaplarla nasıl hamleler yaptığı kestirilemeyen bu şu an için küçük ancak anlayabildiğim kadarıyla entrikaları hiç de küçük olmayan sözlükte, tertemiz duran ve varlığı her daim güven veren arkadaşımızdır meçhul asker.

giderse çok üzülürüz.
mesaj aparatı çalışmaz belki okuyamadan gider diye yazmak hasıl oldu. evvela fikri açıdan uyuşup uyuşmama durumu değil yaşananlar. hepimiz sözlüğün bir dokusuyuz gezicisi , cemaatçisi , ak partilisi , sütü çok seveni az seveni az yazanı çok okuyanı fark etmez. herkes aynı olursa çılkı çıkar be! 2 tane aynı yazardan olursa beni bayar ama bir meçhul asker ve diğer şimdilik gidenler ve kalanlar sayesinde sözlüğüz.

okuyoruz , kızıyoruz gülüyoruz lakin meçhul kardeşimizde işte okutturanlar ve kalması gerekenlerden aynı diğer dönmesi gerekenler gibi. bunca emek gitmeden olması gereken budur artık kılıçları kınına sokma zamanı. laf sokmanın işe yaramayacağı zamanlar. aynı gemideyiz ve ben yazarlarımızın gitmesini istemiyorum. okumak istiyorum sade bir yazar olarak. 1-2 gün ara verirsen de mirim sorun değil ama perşembe en azından şurada ol da bir kalalım.

selametle..
|
nick altına hic yazmadığımı hayretle fark ettiğim yazar. halbu ki artık sözlükle çokca kaynaşmış, tanımlarıyla aşina olunan yazarlardan artık.*ailecek takip ediyoruz efem aynen devam..
( #1106658 )
( #1079172 )

kafası karışık yazarımız.yazdıklarından anlıyoruz ki sözlükte edindiği dostlarını reelde görüp kafasında yarattığı profilin tam tersiyle karşı karşıya gelmek ona çok ağır gelebilir.ben de diyorum ki yazarımız katılmaya niyetlendiği ilk zirvede uzman psikolog eşliğinde diğer yazarlarla tanıştırılsın.çünkü yaşayacağı hayal kırıklığının kalıcı bir travmaya neden olmasını istemeyiz.*
sözlükte bir bakın ne yazdığına bir de twitter'da https://twitter.com/ottoman... adıyla yazdıklarına.

arkadaş başaka başka adamlar bunlar.

biri cemaatçi* diğeri doğrunun yolunda anlamadım hangisi gerçek.
|
bu adamın bildiğin hesabı çalınmış aga; #1046695">#1046695

ben biliyorum takip ettim eskiden iyi adam profili var(erdoğan'ı seven bir adam gibi) ama sonra ne olduysa hoop bir anda tarafsız ayaklarında oluyor sonra hem cemaate hem hükümete laf atmaya başlıyor.


(bkz: sahte tosun paşa)
|
sözlükteki yazarların %75'ne koşa koşa mahlas altı tanım bırakıp kaçan ben bu kardeşimizi unutmuşum ayıp etmişim hakikaten.
gördüğüm zaman istisnasız artıladığım,** kendi değerlerini saygı ile savunan ve cogito'ya zenginlik katan kardeşlerimizden,hep yazsın efenim.
tekrar aramızda olan ve haksızlığa tahammülü olmayan kıymetli yazar.

kimse meçhul asker in sabrını test etmeye çalışmasın !
meçhul asker meçhul asker sözlük senden tanım bekler!!
|
meçhul asker meçhul asker troll senden şarkı bekler!!

|
bi zahmet okusun yazarı.

(bkz: kadınlarımızı neden dövmemeliyiz)

dine uygun yaşayan kadınlar başımızın tacıdır yani.

ışid konusuna gelince, mücahitleri eleştirecek değilim. Allah yolunda cihad etmek çok büyük ameldir, herkes yapamaz.
sünnilere dokunmuyorlar, ölmekten korkan şiiler tövbe edip sünni olsun o vakit. sünnileri desteklemek suç mu olmuş, haberimiz yok..
|
heheehh maniye bak yeaa. (bkz: #1262336)
tebrik hacım iyi güldüm dediğim yazar.varyemez amca:))
|
( #1275652 ) muhtemelen paralelcilerin kolejinde olan bir meseleye parmak basmış yazar. evet bu hassasiyeti için kendisine teşekkür ediyoruz. paralelcilerin işi bu zaten. zalime yunus, mazluma yavuz. tebrik eder hep böyle entryler girmesini salık veririm bu şahsa.

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.