peralı levanten

hoş gelmiş sefalar getirmiş yazarımız. tanımı bol olsun.*
|
arkadaşa bol köpüklü kahve lütfen..
ayağı alışsın..
|
aaaa yeni gördüm.
dünya sözlük karşılama komitesini temsilen hoş geldiniz diyorum.
|
pek bir fikri yok da sadece saldırmak, sataşmak için gelmiş gibi izlenim doğuran yazar. dinciler iğrençsiniz falan filanlı bir durumu var genel itibariyle.
lanet olası dincilerden tiksiniyor belli ki. neyse dinciler düşünsün bize ne değil mi kanka? ben de sevmem dincileri seninle iyi anlaşacağız gibime geliyor lanet zenci.

zenci yazar.
|
#5714950
alucard hocam keşke seyyid şerif cürcani'nin 2000 sayfalık şerhül mevakıf'ı ile dövseydin..şu dinciyi..birde ezberden ayet okuyor utanmadan..
komiksiniz cidden komik. ulan 2 yıldır buradayım hep ayni terane, hep ayni sözler, hep ayni söylemler siz bıkmadınız ama dinci diyen elemandan bıktınız? atatürk'e giydir, nurculuk öv, said'e övgüler yağdır, erdoğana övgüler düz, fetoya göm, eksiye saydir, chp ye giydir ötesi? kültür sanat yok, bilgi birikim yok, dolu dolu siyasi yorum yok, sağlam mizah yok, din adına ezber dışında sıfır malumat. siz ne yaptınız ulan farklı?

ha ekleyeyim: 2 yıldır sizden olmayana linç kültürünüzden hiç bıkmadınız.
|
aslında güzel bir nicki var ancak peralı ifadesi paralı gibi okunabiliyor. aklımda hep paralı levent yani paralı asker olarak kalıyor nick. bu da böyle bir fonetik problemin dile getirilişidir. fonetik önemli.

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.