victor marsden tarafından kaleme alınmış bir kitaptır. ülkemizde kamer yayınları tarafından basım ve dağıtımı yapılmıştır.
yahudiler ısrarla bu metnin sahte olduğunu ve antisemitizm aracı olduğunu söylerler. içindeki maddeler ise şaşırtıcı bir şekilde çok gerçekçidir. hepsi şu veya bu şekilde gerçekleşmiş ve gerçekleşmektedir. okuyup kendiniz karar verin.
|
olduça sıkıntılı bir kitap. bu ara bunu okuyorum.

o kadar nefret, kibir ve fitne dolu ki yavaş gidiyorum. bitirince yazarım.

her sayfasının her paragrafında bu lanet kavme lanet edeceksiniz!

yapılması gereken tek şey bu cahil, akılsız, alçak, hain ve yobaz milleti sürgün edip tepesinde sürekli bir kılıçla kontrol altında tutmaktır.

bunlardan ancak cehenneme kütük olur, başka da bi halt olmaz!
genel olarak gizli kulüpçülük ve lobicilikler sayesinde, dünyayı yönetmeye çalışan siyonist çetesinin toplantılarından alınmış notlardan oluşuyor.

bu notlar 1900'lerin hemen öncesinde bir şekilde keşfedilince epey hayal kırıklığı ve kavgalar olmuş.

kitabın ilk yazılışı da 1900'lerin başlarında gerçekleşiyor. tabi basıma kadar yahudi lobilerinin ağır baskısı ve engellemelerle karşılaşılmış. abd ve avrupa'da bir şekilde yayılmış.

karşımızda küstah, kibirli ve despot bir düşman var. kendilerinin tanrı tarafından verilen yüksek zeka sayesinde tanrı tarafından görevlendirilmiş olduklarını zannediyorlar.

amaçları mevcut tüm ülkeleri yıkmak, dünyayı tek başlarına yönetmek, tanrının sözde dünyayı tek başına yönetmesi için yarattığı yahudilerin hakim olduğu tek bir dünya imparatorluğu kurmak.

tabi burada önemli olan, diğerlerinin ne olacağı. bu hainlerin bizimle ilgili tek planları var. o da kendilerinden olmayan herkesi köleleri yapmak.

bunun için küresel çapta komplolar, hileler, her türlü dalavere, şantaj, montaj, cinayet gibi akla gelebilecek her türlü melaneti kullanıyorlar. özellikle hıristiyanlardan aşırı nefret ediyorlar ama yaptıkları arasında yahudilerin arapça ve islami ilimleri öğrenip müslümanların arasına islam alimi kılıfıyla sızması gibi hileler de var.

kitapta yahudilerin yılbaşında yaptıkları sapıkça ve salakça yeminlerden de bahsedilmiş. elemanlar belli sözde kutsal günlerde toplanıp, "bu yıl goylara karşı konuşacağım tüm yalanlar, tüm hileler günah değildir" gibi tuhaf dualar ediyorlar.

kural olarak eğer yahudiler kötü durumdaysa demokrasi, insan hakları, üstün erdemler ve hatta antisemitizm gibi konuları gündeme getirecekler, ama kendileri üstün konumda oldukları zaman bu erdemlere uymayacaklar.

bir yahudi yahudi olmayan [goy] birine karşı asla sorumlu değildir. yahudi olmayanlara karşı her türlü kötülük yalan dolan yapılabilir. yahudiler ancak haksız bile olsa yahudi kardeşlerine yardım ederler. zira yahudi olmayan bir (goy) kölenin, bir yahudiye karşı haklı olması asla mümkün değildir.

onlara göre seçilmiş yahudi üstün ırkı efendi olacak, diğer tüm insanlar ise köle olacak ve bizlerin kaderleri bu sözde üstün ve sözde aşırı zeki yahudi ırkının mermahetine ait olacaktır.

yahudilerin okullarda dahi çocuklara diğer insanları köleleştirmeyi öğrettiklerini artık herkes biliyor. bu siyonist alçak sürüsünün kitaplarında da zaten böyle şeyler çokça.

şimdi bizler genel olarak bu bir kısım azgın yahudileri kötülerken bebek katili, canavar falan diyoruz ya! hah işte, bu söylemler aslında onların kibirlerini okşuyor. yani adamların inanç sistemi bu ve biz onları kötülemeye çalışırken aslında övmüş oluyoruz.

zaten kurmayı düşündükleri dünya krallığının despot ve zalim olacağını protokollerinde dile getirmişler.

kitabın 100 yıl önce yazılmasını dikkate alıp günümüzdeki olaylara dikkatlice bakarsak kitaptakilerin tam olarak doğru olduğunu görebiliyoruz.

bu elebaşı domuzlar sırf kendilerinden olmadığımız için bizlerden nefret ediyorlar. kurdukları planlarla devletlerimizi, eğitimlerimizi, sağlığımızı, topraklarımızı ele geçirmeye çalışıyorlar.

aramıza fitneler sokuyor, insanları boş şeylerle oyalamak, bunlar hakkında, küresel sistem hakkında düşünmemek için kültür, spor gibi faaliyetler düzenliyorlar.

dahası darvinizim, marksizm, niçeizm gibi fikir akımlarını, sözde köleleri arasında ayrılıklar çıkarmak, kölelerinin boş fikirlerle vakit öldürmesini sağlamak için ürettiklerini söylüyorlar.

sizlere darvinizm yalanını öğütlerken kendileri ise tanrı tarafından yaratıldıklarıını bozuk imanla da olsa kabul ediyorlar.

karşılarındaki en büyük engellerden biri olarak toprak sahiplerini görüyorlar. zira toprak sahibi olmak kendilerinden bağımsız olmak anlamına geleceği için özellikle toprak konusuna büyük önem vermişler. çeşitli komplolarla yasalar çıkartıp toprakları ele geçiremedikleri durumlarda çiftçi kredilerinde hilelere başvuruyorlar.

sanırım tüm bunlar yahudilerin firavun'un zulmü altında 100 yıl boyunca köle olarak yaşaması sonucu, karakterlerine yerleşen kölelik psikolojisinden kaynaklanıyor.

sonuç olarak, dünyadaki hemen her türlü melanette parmağı olduğunu söyleyen ve kendine aşırı güvenen, bununla birlikte kibirli, despot, yalancı, sahtekar, hain, zalim, çocuk katili ve cani olmaktan gurur duyan alçak ve sapık bir toplulukla karşı karşıyayız.

http://www.kitapyurdu.com/k...


(bkz: dünya sözlük okunmuş kitap tanıtımları kulübü)

bana rahmetli necmettin erbakan'ın siyonistlerle ilgili anlattıklarını hatırlattı. tabi bunlar erbakan'ın bahsettiklerinden daha iddialı. okumak gerekir.
bu gidişle dünyada ingilizlerin yazıp abd nin sahnelediği siyon adlı oyuncunun başrolde olduğu film afişten hiç inmeyecektir. önemli olan bizim bu filmin biletini alıp almayacağımızdır. zira hep kapalı gişe oynadığı yalanını duymaktan bıktık artık.
savcı demişken aklıma geldi.

bu yahudi sürüsünün dünyayı yönetmekle ilgili oldukça ilginç planları var.

sözde tek dünya devletini kurduklarında avukatların "suçlularla" görüşmesi yasaklanacak.

zira bizler sözde köle (goy), onlar da sözümona efendi olduklarına göre yanlış bir karar bile verseler onların adaleti asla sorgulanamayacağı için savunma diye bir şey de olmayacak. avukatlık işi de evrakların incelenmesinden ibaret olacak.

önemli olan tek şey bu domuz sürüsünün otoritesinin sarsılmamasıdır. bunun için de kölelerin ölmesinin dahi hiç önemi yoktur.

bu gavurlar sizi açıkça köleleştirip hayatınızın her alanını yönetmek ve sizi yok etmek istiyor. doğumunuzla başlayıp kreş çağında sosyalizm temelli köleleştirme eğitimi verilmesi planları var.

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.